Kullanım Sözleşmesi

Şartlar ve Koşullara İlişkin Site Kullanım Sözleşmesi

dogalsirke.com websitesine girmeniz veya dogalsirke.com websitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Sitemizdeki içerik yalnızca genel bilgilendirme amaçlı sunulmuştur. İtimat edilmesi gereken tavsiye olarak alınması amaçlanmamaktadır. Sitemizdeki içerik bazında her türlü işlemi yerine getirme veya bunlardan uzak durma öncesinde profesyonel veya uzman sağlık bakımı tavsiyesi almalısınız.

Bu web sitesindeki hiçbir bilgi tavsiye veya akıl verme amaçlı olarak yorumlanmamalıdır ve herhangi bir kararda veya eylemde bu bilgiler temel alınarak bunlara itimat edilmemelidir. Sağlıkla ilgili belirli bir rahatsızlığınız varsa sağlık alanında bir uzmanın görüş ve tavsiyelerine başvurmanız önem arz etmektedir.

Biz, sitemizdeki bilgileri güncellemek için kayda değer çaba harcasak da, sitemizdeki içeriğin doğru, tam veya güncel olduğuna dair hiçbir beyan, garanti veya teminatı, açık veya zımni olarak yapmamaktayız.

dogalsirke.com sitesindeki bağlantılar sizi sitenin dışına götürebilir ve dogalsirke.com, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve dogalsirke.com bağlantısı verilen sitelerde sonrasında olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. dogalsirke.com bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan dogalsirke.com sorumlu değildir. dogalsirke.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

dogalsirke.com, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

dogalsirke.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi dogalsirke.com’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. dogalsirke.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

dogalsirke.com ’dan alışveriş yapmak için üyelik gerekmemektedir. dogalsirke.com ’dan alışveriş yapan kişiler, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar.

Havale veya EFT siparişlerinin işleme alınma tarihi, siparişin verildiği tarih değil, sipariş toplam tutarının dogalsirke.com banka hesaplarına ulaştığının görüldüğü tarihtir. Havale veya EFT yoluyla verilen, ancak 1 hafta içerisinde ödemesi gerçekleştirilmeyen siparişler iptal edilmektedir.

dogalsirke.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

İade Politikası

  1. Ürünün kullanılmamış olması gereklidir.
  2. Orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderilmelidir.
  3. Ürüne ve orijinal ambalaja zarar gelmeyecek şekilde paketlenerek kargoya verilmedir.
  4. Anlaşmalı kargo ile gönderilmesi.
  5. Satıcı hatasından veya ürünün ayıplı olmasından değil de cayma nedeniyle iade ediliyorsa kargo masraflarının müşteri tarafından ödenmelidir.

Bu koşullarda ürün iade edilebilir. İade süresi 3 iş günüdür.