Kargo Teslimat Süreci

Kargo Ürün Teslim Sözleşmesi

Dogalsirke.com ve Organicha olarak; e ticaret sitemiz üzerinden yapılan alışverişlere ilişkin kargo ve teslimat sürecine ilişkin hükümler aşağıda yer almıştır. Sitemizi ziyaret eden, alışveriş yapan tüm kullanıcılar, bu hükümleri kabul etmiş sayılacaktır.

1- Saat 15:00 ‘a kadar geçilen siparişler en geç 24 saat içerisinde içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Saat 15:00 ve sonrasındaki siparişlerin kargoya teslimi için en geç kargoya teslim süresi 48 saattir.

2- Cumartesi günü saat 12:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Bu saatten sonra gelen siparişler Pazartesi günü itibariyle kargoya teslim edilir.

3- Resmi tatil günlerinde alınan siparişler ilk iş günü ile birlikte kargo şirketine teslim edilir.

4- Anlaşmalı kargo şirketi Sürat Kargo olup, bu şirket haricinde gönderim yapılmamaktadır.

5- Ürünler, kaliteli cam şişesi içerisinde ve yine özel havalı poşetler içerisinde gönderilmektedir. Havalı poşet, içerisindeki cam şişeyi tüm darbelere karşı koruyacak dayanıklılığa sahiptir. Sadece delinmesi halinde içerisindeki ürün zarar görebilir. Ürünün teslimi sırasında, alıcı, kargoyu teslim eden görevli huzurunda kargo poşetini kontrol etmelidir. Herhangi bir zarar var ise bu durumda tutanak tutulmasını istemelidir. Tutanaksız yapılmak istenen iade işlemlerinde, firmamız herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

6- Ürünlerinizin sizlere bir an evvel, sağlam bir şekilde ulaştırılması için özverili şekilde dogalsirke.com ekibi çalışmaktadır. Kargo nedeniyle yaşanabilecek gecikmeler ile ilgili dogalsirke.com ‘un herhangi bir sorumluluğu bulunmaz.

İş bu bilgilendirme hükümleri 6 (altı) maddeden oluşmaktadır.